امیرکبیری ها

اگر یک روز از من بپرسید پلی تکنیک تهران چجور جاییست؟ به شما خواهم گفت جایی که در آن اکثرا ادم هایی که با وضع مالی خوب، از دبیرستان های خوب، با معلم ها و مشاور های خوب آمده اند. در این جا با چه چیز مواجه می شوید؟ با یک لرزش عمیق در این ادم ها. دیگر نه از معلم های خوب خبری هست، نه از مشاورین کارکشته. اینجاست که با حجم عظیمی از شکست ها، نتایج بد و مشروطی ها روبرو می شوید آنهم از جانب کسانی که رتبه کنکورشان از سن من کمتر است! بله این وضعیت غالب بچه های امیرکبیر در ترم یک و دو است. این آدم ها فکر میکنند کول ترین های روی زمین اند

دراما

دراما بخش جدا نشدنی از این دانشگاه است. تاکیدا میگویم در ترم یک و دو . دراماهای دوست داشتنی . دراما های خنده دار. دراما های مثلثی. دراماهای درسی. دراماهای هنری . هر جور که فکرش را بکنید

پوشش

اینجا امیرکبیر است. خانه خر که نیست هرطور دلتان خواست لباس بپوشید. شال ممنوع. روسری ممنوع. مانتو بالای زانو ممنوع. رژ لب قرمز، صورتی پررنگ ممنوع، شلوار تنگ و فلان ممنوع. 

انجمن

شمارا با یک مشت آدم با پز دغدغه مندی که اگر سیگار، بین دو انگشتشان نباشد نمیتوانند تز دهند آشنا می کنم :) بنظرم کفایت میکند.

محوطه

سر دانشگاه یک آهنگ پلی کنید. همزمان با تمام شدن آن آهنگ به انتهای دانشگاه رسیده اید. نهایتا 5 دقیقه از اول تا آخرش طول می کشد! 5 فاکین دقیقه!

پوینت مثبت

خوابگاه

من در طول ابن دو ترم درگیری های ذهنی فوق فراوان داشته ام. بسیار اذیت شده ام و درهای زیادی کوفتم تا مشکلاتم را حل کنم و نشد.دیگر میدانم که شدیدا به یک روانشناس احتیاج دارم.پیشنهادم به شما هم همین است اگر به این خراب شده می آیید، از قبل یک روانشناس خوب در نظر داشته باشید!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها